lekarze rodzinni radom, poz radom, onkolog radom, nefrolog radom, dietetyk radom

              Ta innowacyjna przychodnia powstała po rozszerzeniu  działalności  Spółki ENDOMED JANUSZ ROMANOWSKI z siedzibą w Radomiu przy ul. Ks.Sedlaka 4/6/8 i działa od stycznia br. Działalność medyczną Endomedu rozpoczął i prowadzi od 1992 roku lek. Janusz Romanowski – specjalista II° z chorób wewnętrznych i gastroenterologi.  

          Przychodnia endomed® świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie i ma na celu polepszanie stanu zdrowia i komfortu życia swoich pacjentów. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową opiekę poprzez dostępność do lekarzy rodzinnych, lekarzy specjalistów oraz badań diagnostycznych na nowoczesnym sprzęcie medycznym. Zaufanie, satysfakcja i zdrowie Pacjentów to wartości, na które stawiamy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wciąż doskonalimy nasze standardy i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, by zapewnić niezmiennie wysoką jakość usług, łatwy i szybki dostęp do lekarzy, wizyt oraz badań.

              Obecnie Spółka endomed® obejmuje swoją opieką medyczną pacjentów w zakresie Poradni Lekarza Rodzinnego, Szerokiej gamy specjalistów oraz Zakładu badań diagnostycznych: Pracowni Endoskopowej, Pracowni Diagnostyki Obrazowej (tomograf, RTG, USG). Tworzymy wspaniały zespół lekarzy specjalistów, wykwalifikowanego średniego personelu medycznego oraz kadrę administracyjną. Wszystko po to, by świadczyć pomoc medyczną na najwyższym szczeblu, z ogromną wiedzą, wielką starannością i zrozumieniem potrzeb pacjenta.

W przychodni endomed® w bardzo krótkim czasie otrzymasz również specjalistyczną pomoc medyczną. Pacjenci bez problemu dostana się do lekarza gastroenterologa dla dorosłych i dzieci, onkologa, proktologa, hepatologa, diabetologa, chirurga dla dorosłych i dla dzieci, chirurga naczyniowego, kardiologa, endokrynologa, neurologa, pulmonologa, a także uzyskać pomoc od lekarza psychiatry i psychologa.

Tutaj zrobisz niezbędne badania diagnostyczne – laboratoryjne, EKG, USG, rtg, tomograf komputerowy, gastroskopię, kolonoskopię, rektoskopię. Przychodnia, jako jedyna w Radomiu i regionie, posiada najnowszej generacji, fabrycznie nowe, zakupione w grudniu 2012r., aparaty: tomograf komputerowy 64-rzędowy z wstrzykiwarką oraz cyfrowy aparat rentgenowski Brivo.

 

Nasze Poradnie i Pracownie:

 

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Poradnie specjalistyczne

Pracownia endoskopowa

Pracownia USG 

Pracownia RTG

Pracownia Tomografii Komputerowej

Dietetyk Radom

Lekarze rodzinni Radom

Nefrolog Radom

Onkolog Radom

Copyright © 2014 endomed® www.endomed.radom.pl Polityka cookies