Zgoda RODO

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Osoby, które po raz pierwszy będą korzystać  z naszej przychodni prosimy o dostarczenie wypełnionej zgody na przetwarzanie danych osobowych przed pierwszą wizytą.
Formularz jest dostępny do pobrania online lub w rejestracji.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU

2022-02-03

Zamawianie recept

Uruchomiliśmy dla Naszych Pacjentów możliwość zamawiania leków pocztą elektroniczną. Jeżeli chcą Państwo zamówić receptę na leki stosowane przewlekle (króre były już u nas wypisywane bądź pacjent posiada zaświadczenie lekarskie od specjalisty), to prosimy o przesłanie informacji na adres: recepty@endomed.radom.pl W mailu należy podać imię i nazwisko oraz PESEL pacjenta, aktualny numer telefonu oraz nazwy leków i ich ilość, a także w tytule poradnie w której się leczy (np.POZ, GASTROENETROLOGIA). Po wystawieniu recepty kod dotrze do Państwa na numer telefonu wskazany w karcie pacjenta lub na podany w mail w przypadku jego aktualizacji.

czytaj więcej...

2020-12-03

Programu Badań Przesiewowych

Program Badań Przesiewowych jako zadanie Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych jest finansowany z funduszy publicznych przez Ministerstwo Zdrowia, a koordynowany przez Centrum Onkologii – Instytut im. M. Skłodowskiej – Curie w Warszawie.

czytaj więcej...

2020-12-03

Portal Pacjenta

W związku z obecną sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 funkcjonalność Portalu Pacjenta ENDOMED została zawieszona do odwołania.

czytaj więcej...

2020-12-03

Poradnia Neurochirurgiczna

W endomed® jest dostępna Poradnia Neurochirurgiczna. W ramach tej specjalizacji przyjmują u nas specjaliści:

czytaj więcej...

2020-12-03

INNOWACYJNE LECZENIE BÓLU KRĘGOSŁUPA

Dzisiaj ból pleców jest bardzo często występującą chorobą. W pewnym momencie swojego życia 80% osób na całym świecie doświadcza różnych rodzajów bólu pleców.

czytaj więcej...